Powiększanie ust - Piła i okolice

Powiększanie ust to zabieg , dzięki któremu usta stają się pełniejsze i wyglądają młodziej. Istnieją różne rodzaje powiększania ust, które można dopasować do swoich potrzeb i celów. Niektóre zabiegi są niechirurgiczne i polegają na tymczasowym wypełnieniu ust wypełniaczami. Wypełniacze ust kwasem hialuronowym to bezpieczne, małoinwazyjne zabiegi kosmetyczne, które zapewniają pacjentom naturalnie wyglądające zmysłowe usta. Powiększanie ust w Pile to bezpieczny zabieg oraz profesjonalna obsługa.

$

Cena: od 550 zł

$

Czas: 90 min

Jakie są rodzaje wypełniaczy do ust?

Używamy głównie wypełniaczy do ust, które zawierają kwas hialuronowy, naturalną substancję występującą w Twoim ciele. Niektóre wypełniacze zawierają również lidokainę , która znieczula skórę, aby zapobiec bólowi lub dyskomfortowi podczas zabiegu. Kwas hialuronowy (HA) to gęsta, klarowna pochodna cukru, którą organizm naturalnie wytwarza, aby nawilżyć stawy, oczy i skórę. HA może przyciągać i zatrzymywać do 1000 razy więcej wody niż sam waży, co czyni go silnym środkiem nawilżającym i zwiększającym objętość tkanek. Wypełniacze do ust z kwasem hialuronowym to iniekcje wykonane z syntetycznego kwasu hialuronowego. Po wstrzyknięciu w usta podtrzymują tkankę wargową, konturują usta i korygują wszelkie asymetrie. Zabieg powiększania ust w Pile jest bezpieczny, małoinwazyjny i należy do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wypełniacze ust z kwasem hialuronowym można rozpuścić za pomocą zastrzyków z hialuronidazą, jeśli pacjent nie jest zadowolony z wyników.

Jakie są efekty wypełniaczy do ust z kwasem hialuronowym??

Po zabiegu powiększania ust w Pile pacjenci mogą spodziewać się następujących efektów:

 • Pełniejsze, zmysłowe usta
 • Więcej definicji ust
 • Mniej zmarszczek wokół ust
 • Skorygowane asymetrie ust

Całkowite zadomowienie się wypełniaczy ust i pokazanie pełnych efektów może zająć do dwóch tygodni. Efekty wypełniania ust kwasem hialuronowym są indywidualne, w zależności od celów pacjenta, doświadczenia aplikatora i ilości użytego wypełniacza.

Jak długo działają wypełniacze HA?

Wszystkie wypełniacze do ust HA są tymczasowe, ale niektóre działają dłużej niż inne. Trwałość wypełniaczy do ust zależy od wielu czynników, od marki wypełniacza skórnego i ilości użytego wypełniacza, po metabolizm i sposób, w jaki codziennie poruszasz ustami. Firmy wypełniające usta podają pewne szacunki dotyczące długowieczności swoich produktów na podstawie badań klinicznych. Zazwyczaj czas trwania wypełniaczy zatwierdzonych przez FDA waha się od minimum czterech do sześciu miesięcy do maksymalnie 12 miesięcy, w zależności od produktu i czynników wymienionych powyżej. stomatologicznymi.

Jak powinna wyglądać pielęgnacja po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym?

Siniaki i obrzęki to częste skutki uboczne wypełniaczy ust, które można leczyć lub zminimalizować, postępując zgodnie z tymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji:

 • Delikatnie nałóż okład z lodu na okolice ust na krótkie okresy czasu w ciągu pierwszych 24-48 godzin.
 • Przyjmuj suplementy z arniki, aby zminimalizować siniaki i obrzęki.
 • Nie uciskaj leczonego obszaru.
 • Unikaj prac dentystycznych dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po zabiegu.
 • Unikaj forsownych ćwiczeń przez 24-48 godzin.
 • Powstrzymaj się od alkoholu przez 24-48 godzin.
 • Unikaj leków rozrzedzających krew przez 48 godzin.

Jakie są skutki uboczne wypełniaczy do ust z kwasem hialuronowym?

Po zabiegu pacjenci mogą spodziewać się lekkiego obrzęku, siniaków i bolesności. Ciężkie działania niepożądane występują niezwykle rzadko. Należy jednak natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią następujące objawy:

 • Nadmierne złuszczanie
 • Swędzenie i zaczerwienienie wokół ust
 • Silny obrzęk
 • Ciężkie siniaki
 • Wysypka na ustach lub wokół nich
 • Jeśli masz skłonność do opryszczki, procedury powiększania ust mogą wywołać zaostrzenie opryszczki. Lekarz może przepisać leki, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia opryszczki po zabiegu.

Jakie są rodzaje wypełniaczy do ust?

Używamy głównie wypełniaczy do ust, które zawierają kwas hialuronowy, naturalną substancję występującą w Twoim ciele. Niektóre wypełniacze zawierają również lidokainę , która znieczula skórę, aby zapobiec bólowi lub dyskomfortowi podczas zabiegu. Kwas hialuronowy (HA) to gęsta, klarowna pochodna cukru, którą organizm naturalnie wytwarza, aby nawilżyć stawy, oczy i skórę. HA może przyciągać i zatrzymywać do 1000 razy więcej wody niż sam waży, co czyni go silnym środkiem nawilżającym i zwiększającym objętość tkanek. Wypełniacze do ust z kwasem hialuronowym to iniekcje wykonane z syntetycznego kwasu hialuronowego. Po wstrzyknięciu w usta podtrzymują tkankę wargową, konturują usta i korygują wszelkie asymetrie. Zabieg jest bezpieczny, małoinwazyjny i należy do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wypełniacze ust z kwasem hialuronowym można rozpuścić za pomocą zastrzyków z hialuronidazą, jeśli pacjent nie jest zadowolony z wyników.