Kinesiotaping twarzy - Piła i okolice

Kinesiotaping twarzy to metoda aplikowania elastycznych taśm na ciało, twarz, szyje i dekolt. Stosowany jest zarówno w fizjoterapii, jak i w medycynie estetycznej. Odpowiednio wycięta, przyklejona i aktywowana taśma pobudza przepływ limfy i krwi, rozluźnia mięśnie twarzy, wpływa na ułożenie włókien mięśniowo–powięziowych, łagodzi bóle oraz podnosi owal twarzy. Profesjonalnie wykonany kinesiotaping twarzy w Pile świetnie uzupełni automasaże oraz jogę twarzy.

$

Cena: od 50 zł

$

Czas: 30 min

Przyklejona taśma sprawia, że skóra lekko się podnosi i robi miejsce limfie, żeby mogła przepływać swobodniej. Dzięki takiemu drenażowi lepiej odprowadzane są toksyny, a skóra lepiej pracuje. Napięcia mięśniowe powodują zagniecenia skóry i zmarszczki mimiczne. Rozluźniając je, niwelujemy ten proces. Dzięki takiej aplikacji taśm pozbywamy się toksyn oraz zbędnych substancji z naszej skóry, jak również obrzęków, opuchlizn spowodowanych zastojem limfy. Czas noszenia taśmy kinezjologicznej rozpoczynamy od 1 do 2 godzin, następna aplikacja potrwa natomiast od 3 do 4 godzin, jeśli nie wystąpią podrażnienia. Trzecia i kolejne aplikacje na dany obszar to już kilka godzin, cała noc, a nawet cały dzień.

Co zyskasz, decydując się na kinesiotaping estetyczny twarzy?

Taping estetyczny twarzy to zabieg doceniany na całym świecie. Decydują się na niego osoby, którym zależy na szybkiej poprawie wyglądu skóry twarzy. Zobacz, jakie efekty taping twarzy może dać także Tobie!

Kinesiotaping twarzy może:

 • poprawić kontur twarzy;
 • spowodować wygładzenie skóry;
 • zmniejszyć widoczność zmarszczek;
 • zrelaksować napięte mięśnie twarzy;
 • dać efekt sprężystej skóry.

Choć kinesiotaping twarzy można wykonać samodzielnie w domu, zaleca się powierzenie tego zadania doświadczonej specjalistce, która zadba, aby taśmy przyklejone zostały w prawidłowy i najbardziej efektywny sposób. Zyskujesz wtedy pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w pełni poprawnie i już niedługo Twoja skóra będzie piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Kiedy kinesiotaping twarzy nie będzie dobrym rozwiązaniem?

Kinesiotaping estetyczny to świetny sposób na wizualne poprawienie wyglądu twarzy. Niestety nie każdy może się na niego zdecydować. Poniżej przedstawiamy główne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu:

 • rany,
 • zakrzepica,
 • guzy i nowotwory aktywne,
 • trądzik,
 • trądzik różowaty,
 • alergie.

Idealny sposób na poprawę wyglądu twarzy? To kinesiotaping twarzy w Pile!

Jeśli zależy Ci, aby Twoja twarz stała się gładka i promienna, koniecznie pomyśl o wykonaniu tapingu twarzy! Dzięki temu zabiegowi uzyskasz spektakularne efekty w postaci wymodelowanego owalu twarzy oraz bardziej sprężystej skóry. Profesjonalne plastry dynamiczne zapewnią Twojej twarzy lepszy przepływ limfy, co przyczyni się do lepszego odprowadzania toksyn oraz zmniejszenia napięcia mięśniowego. Możesz również zdecydować się na kinesiotaping twarzy i szyi, dzięki czemu jeszcze większy obszar Twojej skóry stanie się jędrniejszy i piękniejszy niż dotychczas. Serdecznie zapraszamy na profesjonalny taping twarzy do gabinetu Czas dla Ciebie!